DRUKUJ OFERTĘ
NOTATNIK
POLEĆ NA FB
POLEĆ ZNAJOMEMU (EMAIL)
ZAPYTAJ O OFERTĘ
OBSERWUJ OFERTĘ
HISTORIA ZMIANY CENY
KALKULATOR OPŁAT
KALKULATOR KREDYTOWY
DEKLARACJA ZAKUPU Mieszkanie 38,44 m2 na 1 piętrze - ul. Żeromskiego, Bytom. Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu w Bytomiu, z możliwością wydzielenia dwóch pokoi. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z dostępem do prywatnego parkingu.
Charakterystyka mieszkania (po przerobieniu):
salon z aneksem kuchennym
sypialnia
łazienka
przedpokój
Standard nieruchomości:
lokal do generalnego remontu
okna do wymiany
instalacja grzewcza do wykonania (możliwość zrobienia centralnego ogrzewania gazowego lub elektrycznego)
kamienica 3-piętrowowa
czynsz w wysokości 250 zł (kwota obejmuje fundusz remontowy oraz opłaty eksploatacyjne)
prywatny parking dla mieszkańców (obecnie w trakcie remontu), wjazd zabezpieczony elektryczną bramą
Lokalizacja: Bytom, ul. Żeromskiego.
Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów technicznych oraz umówienia się na prezentację nieruchomości na żywo.
Dla zainteresowanych oferujemy doradztwo oraz kompleksową obsługę związaną z wyborem i zakupem nieruchomości. W ramach usługi pośrednictwa weryfikujemy zdolność kredytową oraz pomagamy w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej na rynku.
Więcej informacji pod numerem telefonu 731 872 490
www.miasto-nieruchomosci.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny.
Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę
Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.